Egzamin certyfikacyjny

During this last exam a complete treatment of a patient or colleague will be carried out comprising case history, diagnosis to verify the anamnesis, treatment of the lesion chain and conclusion.

Po pomyślnym zakończeniu każdego z kursów każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa. Ponadto istnieje możliwość ukończenia egzaminu certyfikacyjno w Terapii Wisceralnej. Do tego wymagane jest zdanie trzech egzaminów.

Najpierw należy zdać egzamin jamy brzusznej oraz klatki piersiowej, które to można zdawać w dowolnej kolejności, następnie można przystąpić do egzaminu certyfikacyjno.


Wymogi do egzaminu końcowego:

 

Aby przygotować się do egzaminu otrzymasz katalog pytań dotyczących jamy brzusznej oraz wzór protokołu wykonywania leczenia oraz bycia leczonym.
Aby otrzymać powyższe materiały napisz e-mail info@terapia-wisceralna.pl

Przed przystąpieniem do egzaminu protokoły lecznicze muszą być sporządzone w formie pisemnej. Aby dostać wzór protokołu napisz e-mail info@terapia-wisceralna.pl

Egzamin odbywa się w formie ustnej, pisemnej i praktycznej, tym samym daje to uczestnikowi pewność i informację zwrotną w kwestii leczenia jamy brzucha w interakcji z układem mięśniowo - szkieletowym.

Szczegółowe informacje w broszurze egzaminacyjnej exam brochure.

REJESTRACJA KURSU

Egzamin certyfikacyjny

250,- € Czas trwania: 1 dzień

Jednostki dydaktyczne:

10 jednostek dydaktycznych 60-cio minutowych

Przegląd kursu

Wszystkie kursy tematyczne można odbyć niezależnie, w dowolnej kolejności.

organigramm-2016_0.jpg

Po zakończeniu kursu uczestnicy będą w stanie zastosować nowo poznane techniki w swojej codziennej praktyce.