Egzamin - jama brzuszna

The examination is taken in oral, written and practical form and gives the participant more certainty and feedback in the matter of treating the abdomen in interaction with the musculoskeletal system.

Po pomyślnym zakończeniu każdego z kursów każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa. Ponadto istnieje możliwość ukończenia egzaminu końcowego w Terapii Wisceralnej. Do tego wymagane jest zdanie trzech egzaminów.

Najpierw należy zdać egzamin jamy brzusznej oraz klatki piersiowej, które to można zdawać w dowolnej kolejności, następnie można przystąpić do egzaminu końcowego.


Wymogi do egzaminu jamy brzusznej: 

Kurs rozszerzony - jama brzuszna

 

Aby przygotować się do egzaminu otrzymasz katalog pytań dotyczących jamy brzusznej oraz wzór protokołu wykonywania leczenia oraz bycia leczonym.
Aby otrzymać powyższe materiały napisz e-mail info@terapia-wisceralna.pl

Przed przystąpieniem do egzaminu protokoły lecznicze muszą być sporządzone w formie pisemnej. Aby dostać wzór protokołu napisz e-mail info@terapia-wisceralna.pl

Egzamin odbywa się w formie ustnej, pisemnej i praktycznej, tym samym daje to uczestnikowi pewność i informację zwrotną w kwestii leczenia jamy brzucha w interakcji z układem mięśniowo - szkieletowym.

Szczegółowe informacje w broszurze egzaminacyjnej exam brochure.

REJESTRACJA KURSU

Egzamin - jama brzuszna

250,- € Czas trwania: 1 dzień

Jednostki dydaktyczne:

10 jednostek dydaktycznych 60-cio minutowych

Przegląd kursu

Wszystkie kursy tematyczne można odbyć niezależnie, w dowolnej kolejności.

organigramm-2016_0.jpg

Po zakończeniu kursu uczestnicy będą w stanie zastosować nowo poznane techniki w swojej codziennej praktyce.