zertifikate.png

Szkoła posiada austriacki
certyfikat Ö-Cert.

ZMIANY W PROGRAMIE KURSÓW Z POWODU KORONAWIRUSA

Od 12.03.2020

Chociaż obecne dekrety ministerstw nie mają bezpośredniego wpływu na nasze kursy, my jako Szkoła Terapii Wisceralnej chcemy odpowiedzialnie i ostrożnie poradzić sobie z obecną sytuacją. Szkolenia zostają zatem zawieszone na miesiąc do 16 kwietnia 2020 r. Wszystkie planowane kursy do Wielkanocy nie odbędą się i zostaną przełożone na inne terminy (zainteresowani uczestnicy kursów zostali już poinformowani).

Z dzisiejszej perspektywy wznowimy zaplanowane kursy od 17.4.
Można jednak założyć, że koronawirus będzie nadal aktywny w tym czasie. 
W związku z tym podejmiemy działania na miejscu kursu, aby utrzymać ryzyko infekcji na jak najniższym poziomie. (Dezynfekcja rąk, praktykowanie możliwie zawsze z tą samą osobą, itp...). Z jednej strony ważne jest, aby zminimalizować zagrożenie dla zdrowia naszych cenionych uczestników kursu, z drugiej zaś, my jako fizjoterapeuci i lekarze mamy zawodowy kontakt z grupami ryzyka, co może przyczynić się do rozprzestrzeniania się koronawirusa.


Dlatego też prosimy wszystkich uczestników kursu o szczególną uwagę i troskę. W przypadku zauważenia objawów takich jak gorączka (a także kaszel, duszność lub trudności z oddychaniem), z pewnością rozsądniej jest wykonać odpowiednie badania u lekarza i w razie potrzeby pozostać w łóżku niż brać udział w kursie.

W przypadku, gdy uczestnik wykaże objawy choroby, uniemożliwiające podróż lub uczestnictwo, polisa ubezpieczeniowa od kosztów rezygnacji pokryje poniesione koszty. Z tego powodu zalecamy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które zostanie objęte ubezpieczeniem. Jest to możliwe dzięki ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji oferowanemu na naszej stronie internetowej do 11 dni przed rozpoczęciem kursu. Kliknij tutaj, aby uzyskać ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

Mam nadzieję, że pozwoli nam to odpowiednio poradzić sobie z tą trudną i pełną wyzwań sytuacją.